Jdi na obsah Jdi na menu
 


BRUNEČEK - štěňátko dogy v Havířově - čtěte pozorně příspěvek!!!

9. 7. 2010

V havířovském útulku je dvouměsíční štěňátko německé dogy žluté, kterému dali jméno Bruno. Potřebovalo by nutně nový a láskyplný domov u zkušeného člověka, který ví, co obří plemeno potřebuje ve fázi vývoje. Byl prozatím stažen z nabídky, neboť byla zanedbána výživa zřejmě už od matky a tím pádem i tohoto malého štěňátka. Samozřejmě množitelský produkt! Ošklivé pojmenování tohoto malého uzlíčku neštěstí, ale přesně to pro množitele štěňátka představují - jen zdroj rychlého a snadného zisku! Jeho nožky jsou bohužel křivé. Našli ho vyhozeného v příkopu - nemohl se na ně postavit a dva dny nejedl. Pomocí calciových injekcí ho v útulku trochu dali dohromady, ale bude potřebovat specielní péči, aby se mu nožičky srovnaly!!! Ta je samozřejmě i finančně trošku náročnější než u zdravého zvířete. Proto se pro něj hledá spíše majitel z řady dogařů, kteří budou vědět do čeho jdou. V pondělí by mělo být nové info o malé vyhozené prdelce. Pokud budete chtít vědět něco bližšího můžete se obrátit i na mne, kontaktní meil najdete zde na stránkách webu Dogy v nouzi. :-)

21.6.2010 - dnes jsme se dozvěděli, že pejsek je i značně podvyživen. Calciové injekce stále dostává, prý se snaží na křivých nožičkách i trošku běhat. V útulku se mu teď snaží  kvalitním krmivem dorovnat váhu a v injekcích se stále pokračuje. 

                                                  

8.7.2010 Nové fotky a info o Brunečkovi!!!

Jedna z našich členek spolku, který ve svém volném čase pomáhá různými způsoby opuštěným a útulkovým pejskům /ale i kočičkám/, jezdí do havířovského útulku často s materiální pomocí nebo jen tak, podívat se za pejsky, vyvenčit je a pozdravit zaměstnance útulku, který díky nim bezvadně funguje. Za to jim patří velký dík!!!

Byla se podívat i za Brunečkem a tady je čerstvé info o něm:

Je to úžasné, hravé mimčo, ovšem větší velikosti. Je neštěkavý, strašně mazlivý a hrne se za všemi pejsky ! Je to doslova zlatíčko !!!
Vážný zájemce v součastnosti o něj není, neboť potřebuje někoho, kdo plemeni rozumí a ví, že bude dále potřebovat kvalitní potravu, doplńky s vápníkem, chondroprotektiva na zdravý vývoj kloubů apod. V útulku se už trochu spravil, není to kostra potažená kůži, je strašně veselý, boží ! Nožičky zadní jsou do x a ta jedna přední je vykřivená, ale lítá jak čert, na vodítku tahá, prostě parádní pejsek ! Prosím, prosím za něj nějakou dobrou duši!!! Já budu taky propagovat kde se dá, tak zase k němu písnu, strašně by potřeboval domov, opravdu je to moc sladké mimčo !

9.7.2010 - BRUNEČEK MÁ OD DNEŠNÍHO ODPOLEDNE SVŮJ DOMOV U KAMARÁDKY DOGAŘKY!!!  Nové info a fotografie budou následovat! 

První fotky jsou zatím k dispozici zde - seznamování se zbytkem smečky:

http://bobinamat.rajce.idnes.cz/Brunecek/

   

                                                              

Obrazek

                                               

Obrazek

Obrazek